Centrum Transferu Wiedzy

Aktualności

06.06.2019

Nabór wniosków w zakresie promocji wyników badań naukowych i prac rozwojowych


Zapraszamy do składania wniosków o objęcie wsparciem w zakresie promocji wyników badań naukowych i prac rozwojowych w ramach projektu „Inkubator Innowacyjności 2.0” realizowanego przez konsorcjum Uniwersytetu Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie, Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II, Uniwersytetu Medycznego w Lublinie oraz KUL Creative Sp. z o.o.
05.06.2019

„Inkubator Innowacyjności 2.0” - ogłoszenie wyników


Przyznanie grantów w ramach projektu: "Inkubator Innowacyjności 2.0".
30.05.2019

Zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach WarmUp.


Warsztaty WarmUp, organizowane są w ramach przygotowań do rekrutacji do prestiżowego programu akceleracyjnego MIT Enterprise Forum CEE.
24.05.2019

Akcelerator branżowy: sektor urządzenia medyczne


Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii we współpracy z Polski Fundusz Rozwoju S.A. organizuje bezpłatne warsztaty w ramach Strefy Rozwiązań Akceleratora branży urządzeń medycznych.
23.04.2019

Centrum Transferu Wiedzy Uniwersytetu Medycznego w Lublinie zaprasza do udziału w projekcie „ Inkubator Innowacyjności 2.0”


Celem projektu „Inkubator Innowacyjności 2.0” jest wzmocnienie procesu zarządzania wynikami badań w zakresie komercjalizacji, poprzez objęcie szczególnym wsparciem gospodarczo-użytecznych wyników badań naukowych i prac rozwojowych.
1 …    1  2  3  4  5    … 22
Centrum Transferu Wiedzy Uniwersytetu Medycznego w Lublinie