Centrum Transferu Wiedzy

Aktualności

19.05.2020

Współpraca z jednostkami naukowymi


Jeżeli chcesz rozpocząć współpracę z jednostką naukową, która opracuje dla Ciebie nowy lub znacząco ulepszony wyrób, usługę, technologię lub nowy projekt wzorniczy, a następnie chcesz go wdrożyć w firmie - weź udział w dwuetapowym konkursie Bony na Innowacje dla MSP. Zapraszamy mikro, małych i średnich przedsiębiorców do składania wniosków:

· w I etapie (usługowym) - nabory wydłużone do 30 września 2020 r.:


- konkurs ogólny : w związku z dużym zainteresowaniem przedsiębiorców, wartość alokacji konkursu została zwiększona do 130 mln zł! Ponadto, wydłużono czas trwania VII rundy do 30 czerwca 2020 r. oraz dodano kolejną, VIII rundę, która będzie trwała od 1 lipca do 30 września 2020 r. Firmy mogą otrzymać maksymalne wsparcie w wysokości 340 000 zł na dofinansowanie zakupu usług B+R opracowanych przez jednostki naukowe.

Więcej informacji: www.parp.gov.pl/bony-na-innowacje

- konkurs dedykowany rządowemu programowi Dostępność Plus :

Do 340 000 zł na dofinansowanie zakupu dla Twojej firmy usług B+R opracowanych przez jednostkę naukową. Działanie nakierowane jest na zaspokojenie specyficznych potrzeb osób z ograniczeniami funkcjonalnymi (fizycznymi, poznawczymi). Więcej informacji:
Więcej informacji: https://www.parp.gov.pl/bony-na-innowacje-uslugowy-dostepnosc

· w II etapie (inwestycyjnym) - nabory wydłużone do 30 grudnia 2020 r.:

- konkurs ogólny : dofinansowanie do 560 000 zł na wdrożenie w przedsiębiorstwie innowacji technologicznych (produktowych lub procesowych) opracowanych przez jednostki naukowe w I, usługowym etapie konkursu. Dla przedsiębiorców przewidziano aż 3 dodatkowe rundy: VIII - od 8 lipca do 8 września 2020 r., IX - od 9 września do 9 listopada 2020 r. oraz X - od 10 listopada do 30 grudnia 2020 r.

Więcej informacji: www.parp.gov.pl/bony-na-innowacje-inwestycja

- konkurs dedykowany rządowemu programowi Dostępność Plus:

dofinansowanie do 560 000 zł na wdrożenie w przedsiębiorstwie technologicznej innowacji produktowej opracowanej przez jednostkę naukową w I, usługowym etapie konkursu. Działanie nakierowane jest na zaspokojenie specyficznych potrzeb osób z ograniczeniami funkcjonalnymi (fizycznymi, poznawczymi).

Więcej informacji: https://www.parp.gov.pl/bony-na-innowacje-inwestycyjny-dostepnosc


 

Centrum Transferu Wiedzy Uniwersytetu Medycznego w Lublinie