Centrum Transferu Wiedzy

Aktualności

09.10.2017

Zaproszenie do udziału w Bioinnovation.pl w Gdańsku-19-20 październik

 

 

 

Szanowni Państwo,


Podobnie jak w zeszłym roku jako organizatorzy konferencji Bioinnovation International Summit, przygotowaliśmy w indywidualną ofertę dla uczelnianych jednostek zajmujących się profesjonalnym transferem technologii.
Od zawsze głównym kierunkiem naszych działań było wspieranie rozwoju aplikacyjnych projektów naukowych z dziedzin szeroko rozumianych nauk o życiu oraz integrowanie polskiego środowiska osób profesjonalnie zajmujących się transferem technologii.
Dlatego w tym roku chcemy zaprosić do udziału w naszej konferencji nieodpłatnie wszystkich przedstawicieli Centrów Transferu Technologii (CTT) oraz wskazanych przez te instytucję naukowców.
Zauważamy profesjonalizację działań polskich uczelni w kierunku transferu technologii, chcemy aby nasza coroczna konferencja była dla Państwa jednocześnie szansą do spotkania i wymiany doświadczeń oraz nawiązania kontaktów służących zawieraniu umów licencyjnych i tworzeniu nowych spółek spin-off.
Mamy nadzieję, że przedstawiona poniżej propozycja spotka się z Państwa zainteresowaniem.


Z poważaniem,
Zespół Bioinnovation.plAkceptując naszą ofertę CTT/lub instytucja/spółka pełniąca taką rolę staje się oficjalnym partnerem konferencji w związku z czym:
• Przedstawiciel CTT ma prawo do bezpłatnego udziału w wydarzeniu.
• CTT wskaże od 1 do 5 naukowców, którzy zaprezentują swoje wynalazki w formie plakatu naukowego, oferty technologicznej lub prezentacji ustnej. Wskazani naukowcy zostaną zwolnieni z opłat za konferencję.
• CTT ma prawo umieścić w drukowanych materiałach konferencyjnych informacje o swojej działalności oraz ofercie (grafika w rozmiarze max 1 strona formatu A5 lub 1600 znaków ze spacjami + 1 zdjęcie)
• Informacja o partnerstwie zostanie umieszczona na materiałach konferencyjnych oraz na stronie konferencji.
Akceptacja oferty i realizacja współpracy:
Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą prosimy o przesłanie wiadomości zwrotnej z tą informacją na adres: info@bioinnowacje.pl
W odpowiedzi otrzymają Państwo specjalny kod dla reprezentowanej instytucji, który pozwala zarejestrować 6 osób z rabatem równym 100% opłaty.


Zarejestrowani naukowcy muszą zgłosić treść abstraktu swojego plakatu/wystąpienia do dnia 10.10.2016 do godziny 23:00, treść ta może też odpowiadać opisowi technologii która Państwo oferujecie. Szczegóły techniczne otrzymają Państwo po zarejestrowaniu pierwszego uczestnika.

 

Organizatorzy :
    

Centrum Transferu Wiedzy Uniwersytetu Medycznego w Lublinie