Centrum Transferu Wiedzy

Aktualności

02.09.2020

Zakończyliśmy realizację projektu Inkubator Innowacyjności 2.0.


Podsumowaniem 19 miesięcy wspólnej pracy Centrum Transferu Wiedzy Uniwersytetu Medycznego w Lublinie,Centrum Transferu Wiedzy i Technologii UMCS oraz Katolickiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie i KUL Creative sp. z o.o. są nie tylko prace przedwdrożeniowe dla wynalazków, badania rynku i strategie komercjalizacji ale przede wszystkim zwiększenie współpracy Centrum Transferu Wiedzy UM z otoczeniem gospodarczym i zacieśnienie współpracy pomiędzy lubelskimi uczelniami.
06.08.2020

Inkubator Innowacyjności 4.0 - dofinansowanie dla Centrum Transferu Wiedzy Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.


Decyzją Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego Centrum Transferu Wiedzy Uniwersytetu Medycznego w Lublinie otrzymało dofinansowanie w ramach projektu "Inkubator Innowacyjności 4.0."
01.07.2020

Naukowa Fundacja Polpharmy ogłasza nabór do XIX edycji konkursu na najlepsze projekty badawcze.


Zachęcamy naszych naukowców do udziału w XIX edycji konkursu na najlepsze projekty badawcze w dziedzinie nauk farmaceutycznych i medycznych ogłoszonej przez Naukową Fundację Polpharmy.
01.07.2020

Cykl szkoleń w zakresie prowadzenia Badań Klinicznych


Centrum Transferu Wiedzy Uniwersytetu Medycznego w Lublinie zaprasza na cykl szkoleń informacyjnych w zakresie prowadzenia Badań Klinicznych.
25.06.2020

Sukces wynalazków Naukowców Uniwersytetu Medycznego w Lublinie


4 wynalazki zgłoszone przez Centrum Transferu Wiedzy Uniwersytetu Medycznego w Lublinie na XIII Międzynarodowe Targi i Konkurs Wynalazków i Innowacji INTARG Online 2020 zostały uhonorowane medalami i nagrodami podczas Międzynarodowego Konkursu Wynalazków i Innowacji Intarg 2020, które odbyły się w dniu 19 czerwca 2020 roku
1  2  3  4  5    … 25
Centrum Transferu Wiedzy Uniwersytetu Medycznego w Lublinie